Magia numerologii (2019)

Magia numerologii (2019)

Table of Contents

Table of Contents

Magia numerologii


[quads id=3]

Magia numerologii


Opis


Magia numerologii


Książka jest owocem 30-letniej praktyki autorki.

Zawiera wiedzę o wibracjach liczb i o wpływie tych wibracji na nasze życie, związki międzyludzkie i interakcje ze światem.

Niewątpliwie jest to najlepsza książka o numerologii na polskim rynku.

Znając podstawy numerologii, możemy wykorzystać Wibracje Numerologiczne, aby zmienić najbardziej konfliktowe aspekty naszej osobowości i zaplanować swój los zgodnie z Wibracjami, które widnieją w Portrecie Numerologicznym.

Uczymy się działać w najodpowiedniejszych momentach, aby wykorzystać pozytywne Wibracje i ograniczać nasze działania, jeżeli Wibracje nie są nam łaskawe.

I taki jest cel tej książki. Postaramy się sprawić, że czytelnik zainteresowany tematem będzie mógł używać Wibracji Numerologicznych we wszystkim, co go dotyczy, a głównie nauczyć się pomagać sobie i swoim bliskim, sugerując sposób działania zmierzający do osiągnięcia maksymalnej korzyści z potencjału, w który zostali wyposażeni na tym etapie ewolucji wewnętrznej.

Jeżeli człowiek zna swoje możliwości i wrodzone zdolności, jak również słabości, może posłużyć się tymi pierwszymi i okiełznać drugie, aby nie zakłócały i nie przeszkadzały w drodze ku szczęściu i sukcesowi.
W ten sposób uczy się zestrajać swoje Wibracje z Rytmem Kosmicznym i przez to wibrować w harmonii i zgodzie ze wszechświatem.


Szczegóły

ISBN978-83-7649-190-5
Rok wydania2019
Numer wydaniaWydanie 2
Format14,5 cm x 20,5 cm
Ilość stron285
Oprawamiękka

Znajdź najtańszą cenę

[quads id=7]

Opinie i komentarze

JetReviews unavailable for this source type

You cannot copy content of this page