Wstęp do lustrzanych godzin

Powyżej znajduje się przegląd wszystkich godzin odbicia od 01:01 do 00:00. Tutaj będziesz mógł poznać znaczenie wszystkich „podwójnych” godzin które widzisz, patrząc na godzinę w formacie cyfrowym na telefonie, lub zegarku analogowym. Aby uzyskać wszystkie informacje o godzinach lustrzanych, takich jak 09:09, 15:15 i 20:20, po prostu kliknij przycisk z odpowiednią godziną. Będziesz wtedy miał natychmiastowy dostęp do jego znaczenia.

Lustrzane godziny są sposobem dla naszej podświadomości na otrzymywanie wiadomości. Istnieje wiele różnych możliwych interpretacji ich znaczenia. Jeśli regularnie spotykasz godziny lustrzane, może to oznaczać, że:

Reklama
Reklama

Znaczenie lustrzanych godzin z aniołami stróżami

Angelologia pozwala nam lepiej zrozumieć metody, za pomocą których aniołowie stróże się komunikują. Po przestudiowaniu dzieł Doreen Virtue, takich jak „Angel Numbers 101” i „Messages from your Angels”, jesteśmy w stanie dać ci dokładną interpretację przesłania aniołów. Lustrzane godziny tutaj reprezentują synchronizację ze światem anielskim, znak w imieniu twojego anioła, który tutaj działa jako twój ochronny duchowy przewodnik. Komunikacja z aniołami odbywa się poprzez różne znaki, takie jak widzenie pióra, motyla lub godziny podwójnego lustra, na które patrzymy tutaj.

Jest to sposób, w jaki mogą się ujawnić lub dać odpowiedź. Niektórzy aniołowie otrzymują nawet ciągłe wskazówki za pośrednictwem tych środków. Bardzo często widzą godziny lustrzane, a także godziny trzy- i odwrócone.

Istnieje 72 aniołów stróżów, a studiowanie Kabały daje nam wiedzę o 72 imionach Boga. Możesz poznać imię swojego anioła stróża, używając swojej daty urodzenia. Jest inny co 5 dni. Pierwszy nazywa się Vehuiah, a 72 nazywa się Mumiah.

Reklama

Znaczenie lustrzanych godzin w numerologii

Przebywanie w ciągu jednej z 24 godzin lustrzanych może prowadzić do wielu różnych interpretacji. Może to być wiadomość od anioła stróża, jak widzieliśmy, ale można ją również interpretować za pomocą numerologii.

Godziny odbicia są zbiorem liczb od 0 do 9, które są identyczne pod względem liczby godzin i minut. Często nasza podświadomość jest w stanie uchwycić przesłanie tej synchroniczności. Liczby mają znaczenie, a my przedstawimy wam interpretację każdej z tych godzin lustrzanych za pomocą numerologii.

Analiza godzin lustrzanych za pomocą numerologii pozwala nam zinterpretować wiadomość, którą czas próbuje wysłać do ciebie przez godziny podwójnego dublowania, które widzisz wokół siebie.

Reklama

Numerologia liczb magicznych

MAGICZNE LUSTRZANE GODZINY

Reklama
Reklama