MAGICZNA GODZINA LUSTRZANA

Synchroniczność liczby lustrzanej z opisem numerologicznym i anielskim przesłaniem

18:18

Za chwilę poznasz znaczenie godziny lustrzanej 18:18! Czy widziałeś dziś tę podwójną godzinę, czy widziałeś ją regularnie? Dowiedz się, jakie znaczenie i przesłanie kryje się za synchronicznością, którą zauważyła twoja podświadomość.

Tutaj podzielimy się z Tobą interpretacją 18:18. Aby to zrobić, używamy kilku narzędzi, takich jak dzieła Doreen Virtue, które pomagają nam zrozumieć znaczenie aniołów. Jednak używamy również 22 arkana tarota, a także numerologii, która pozwala nam znaleźć wartość liczbową 18:18 i nadać jej znaczenie.

Znaczenie lustrzanej godziny

Znaczenie lustrzanej godziny 18:18 z Aniołami Stróżami

Widok tej godziny zwierciadła mówi wiele według dzieł Doreen Virtue! Jak powiedzieliśmy nieco wcześniej, obecnie masz do czynienia z pewnymi zakłóceniami. Czasem mogą cię pogrążyć w chwilach głębokiej refleksji. Aniołowie są przy tobie i pomogą uporządkować twoje nieporozumienia, ale nadal musisz wiedzieć, jak współpracować z ich energiami.

Jesteś w stanie to zrobić, ponieważ jesteś niewątpliwie dość wykwalifikowany w sferze ezoterycznej. Jesteś osobą szczególnie wrażliwą na sprawy związane z magią lub rytuałami. Będziesz prowadzony, jeśli kiedykolwiek spróbujesz rozwinąć swoją wiedzę na temat okultyzmu.

Jednocześnie jednak należy zachować ostrożność. Jesteś obecnie na drodze do rozwoju duchowego, ale droga ma wiele zwrotów akcji i może zostać uwiedziony przez kogoś, kto ma na celu jedynie wprowadzić cię w błąd.

Anielska interpretacja 18:18 mówi nam również, że stawiasz poprzeczkę niezwykle wysoko, jeśli chodzi o miłość. Może to przynieść ci rozczarowanie i powstrzymać cię od nadania związku pełnego potencjału. Bądź rozsądny! Czasami musisz zaakceptować wady partnera. Nikt nie jest idealny!

Anielska interpretacja godziny lustrzanej

Anielska interpretacja godziny lustrzanej 18:18

Aniołem stróżem odpowiadającym 18:18 jest Mebahiah, którego okres wpływu wynosi między 18:00 a 18:20. On jest symbolem oświecenia i wyobraźni. Pomaga w duchowym spełnieniu i zapewnia potężne wskazówki do studiowania religii i sztuk wróżbiarskich.

On czyni cię prawą osobą. Moralność to koncepcja, która ma kluczowe znaczenie dla waszego istnienia. Daje ci możliwość szerzenia swojej wiedzy i pomysłów w sferze duchowej na szeroką skalę. Możesz modlić się do niego bezpośrednio, aby poprosić o pomoc, aby uprzejmie spojrzał na ciążę.

Co oznacza godzina odbicia

Co oznacza godzina odbicia 18:18 w numerologii?

Całkowita wartość godziny zwierciadła 18:18 wynosi 36, co pokazuje, że humanizm jest dla ciebie ważny; dobrowolnie przychodzisz z pomocą tym, którzy tego potrzebują. Jesteś filantropijną osobą, która jest bardzo doceniana przez ludzi wokół ciebie, ale uważaj na tych, którzy nadużywają twojej dobroci. Chroń się!

36 pokazuje również, że masz w sobie ogromną inspirację. Regularnie zaskakujesz ludzi swoimi pomysłami i pomysłami. Niewątpliwie masz do dyspozycji dużą ilość zasobów, a także dobrą passę! Twój kreatywny umysł czyni cuda w życiu romantycznym i zawodowym.

Jesteś całkiem pozytywną osobą! Ciągle optymistyczny stan umysłu pomaga ci stawić czoła wyzwaniom. Nie boisz się trudności! Jeśli widziałeś godzinę zwierciadlaną 18:18, może to oznaczać, że najbardziej pragniesz się zaprezentować! Po raz kolejny w grę wejdzie szczęście.

Wreszcie masz wysoko rozwinięte poczucie rodziny. Lubisz spotykać się z bliskimi i budować z nimi. Jesteś idealnym wzorem dla wielu. Jesteś ważny, a twoje życie ma duże znaczenie, dlatego zwracaj uwagę na to, co mówisz! Słowa mogą czasem zranić bardziej niż broń.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Udostępnij stronę - dziękujemy

Translate »

you're currently offline

Polskie tradycje ezoteryczne 1890-1939

W 2019 roku ukazały się cztery tomy wyjątkowej serii Światło i ciemność pod tytułem Polskie Tradycje ezoteryczne 1890-1939 w wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego. Od teraz dostępne za darmo w PDF. Pobierz je na naszej stronie.