Numerologia liczb synchronicznych

MAGICZNE ODWRÓCONE GODZINY

Kliknij w daną godzinę i przeczytaj interpretacje

[lwptoc]

Kliknij w daną godzinę i przeczytaj interpretacje

MAGICZNE ODWRÓCONE GODZINY

Oto znaczenie wszystkich godzin wstecznego odbicia. To da ci zrozumienie przesłania za godzinami, takimi jak 12:21, 21:12, 01:10 itd. Kiedy natrafimy na odwróconą godzinę, może to czasem dać nam szczególne uczucie. Rzeczywiście dzieje się tak, ponieważ twoja podświadomość otrzymała znak wysłany do ciebie przez istotę duchową, przewodnika, a może najbardziej zaskakujące, przez ciebie.

Podamy ci imię anioła stróża, który ma wpływ na odwróconą godzinę, którą widziałeś. Będziesz wtedy rozumieć, jak interpretować godzinę za pomocą dzieł Doreen Virtue. Podamy również znaczenie odwróconych godzin za pomocą numerologii.

Następnie to Ty musisz zajrzeć w siebie i ustalić wiadomość, która została skierowana do Ciebie osobiście. Możesz również sprawdzić godziny podwójnego i potrójnego lustra.

MAGICZNE ODWRÓCONE GODZINY - ANIOŁ STRÓŻ

Studiując Kabałę możemy zobaczyć, że istnieje 72 aniołów stróżów, znanych również jako 72 imiona Boga. Śledzą nas przez całe życie i jeśli wiemy, jak się z nimi komunikować za pomocą synchroniczności, możemy otrzymywać wszelkiego rodzaju informacje dotyczące naszej przyszłości.

Możesz znaleźć anielską wiadomość anioła stróża odpowiadającą wybranej godzinie odwróconego lustra, klikając jeden z zielonych przycisków poniżej. Anioły mają różne sposoby komunikowania się z nami.

Może to przybierać różne formy, takie jak białe piórko przechodzące przed naszymi oczami, figurka anioła lub medalion z aniołkiem, który w jakiś sposób nam się wydaje. Ważne jest, aby być otwartym na różne płaszczyzny istnienia, które współistnieją w tym samym czasie, co nasze.

Pomoże nam to pokonać trudne wyzwania. Pracując z 72 aniołami, możesz wyrównać swoją czakrę i energię. Aniołowie pomogą ci w praktyce medytacji i są w stanie zapewnić potężne wskazówki, które przyspieszą twoje duchowe przebudzenie.

Znaczenie odwróconych godzin w numerologii

Numerologia pozwala nam analizować liczby i liczby, które dostarczą dokładnych informacji na temat ścieżki twojego życia. Bez względu na to, czy jest to godzina, data urodzenia, czy nawet tablica rejestracyjna, wszędzie można znaleźć sekwencje liczb.

Liczby często składają się na zakodowaną wiadomość, która została do nas wysłana, ale którą musimy najpierw wiedzieć. Tutaj otrzymasz pełną interpretację odwróconych godzin. Możesz także spojrzeć na inne rodzaje godzin.

Udostępnij stronę - dziękujemy

Facebook

Twitter

LinkedIn