Symbole w Prawie Przyciągania – 11 symboli działające jak Magnes Bogactwa

Symbole w Prawie Przyciągania – 11 symboli działające jak Magnes Bogactwa

Table of Contents

Table of Contents

Symbole w Prawie Przyciągania
Symbole w Prawie Przyciągania
[quads id=1]

[quads id=2]

Symbole w Prawie Przyciągania działające jak magnes na bogactwo

Symbole w Prawie Przyciągania, które pomogą w przyciągnięciu bogactwa.

Przed Wami obszerne wyjaśnienie symboli, które w Prawie Przyciągania wpływają na lepsze manifestowanie pieniędzy. Po za tym pod koniec pokażemy jak je używać i jak tworzyć własne sakralne symbole do przyciągania fortuny.

Symbole to przede wszystkim znaki, które reprezentują konkretne idee, informacje, ważne informacje, przedstawiają postacie lub dotyczą jakiś obrzędów.

Wszechświat jest pełen tajemnic a jedną z największych tajemnic jest jego język. I właśnie przez liczby, litery oraz różnego rodzaju symbolikę komunikujemy się i synchronizujemy z pięknem i energią Wszechświata. To naturalna technologia do otwierania drzwi i angażowania naszych umysłów.

Symbole pobudzają wyobraźnie, rozwijają energetyczne formy w komunikowaniu się i angażują lewą i prawą półkulę naszego mózgu.

Jest to swego rodzaju syntezowanie kreatywne, oddziałowujące na nasz racjonalny umysł.

Symbole syntezują zarówno kreatywny jak i racjonalny umysł. Obserwujemy logikę przedstawioną w strukturach symboli, energię i ukryte przesłania.

Przesłania kryjące się za symboliką różnych przedmiotów przynoszą energię uniwersalnych prawd i panujących wzorców we Wszechświecie. A każdy z symboli ma swoje konwencjonalne znaczenie, choć droga do interpretacji pozostaje otwarta.

Symbole w Prawie Przyciągania

W przypadku symboli wykorzystywanych w Prawie Przyciągania mamy wiele typów, które można wykorzystać do manifestowania pieniędzy.

Symbolika tych znaków i przedmiotów jest potężna, praktykowana setki tysięcy lat, od symbolów reiki, po religijne czy alchemiczne, kończąc na spersonalizowanych według naszych potrzeb.

[quads id=3]

Symbole w Prawie Przyciągania i 11 symboli, które pomogą przyciągnąć pieniądze:


Symbole w Prawie Przyciągania
Symbole w Prawie Przyciągania – Kuber Yantra

Kuber Yantra

Kuber Yantra jest jednym z ważniejszych symboli w hinduizmie. Związany jest z hinduskim bóstwem Kuberem, uważanym za opiekuna bogactwa, dostatku i obfitości.

Symbol przedstawia geometrię złożoną z kilku wzorów i liczb, które tworzą świętą symbolikę mantry związaną z bogactwem.

Najczęściej jest to diagram w kształcie kwadratu lub prostokąta, z centralnym punktem, wokół którego umieszczone są różne litery, znaki i symbole.

Głównym celem stosowania tego symbolu, jest przyciągnięcie bogactwa, utrzymanie stabilności finansowej, ochrona przed ubóstwem i wzmacnianie ducha przedsiębiorczości.

Używając symbolu Yantry wykonujemy specjalne rytuały, odmawiając mantry związane z bogactwem. Skupiamy własne myśli na pozytywnych celach finansowych. Odpowiednie wykonywanie tego rodzaju praktyk z odpowiednią wiarą i odpowiednim stopniem uduchowienia przynosi oczekiwane rezultaty.

“ॐ यक्षाय कुबेराय वैश्रवणाय धनधान्याधिपतये। धनधान्यसमृद्धिं मे देहि दापय स्वाहा॥”

Transliteracja:
“Om Yakshaaya Kuberaya Vaishravanaaya Dhanadhanyadhipataye | Dhanadhanyasamriddhim Me Dehi Dapaya Swaha ||”

tłumaczenie polskie: “Om, Kuźnio Bogactwa, Władco skarbów, Opiekunie bogactwa i obfitości, Daj mi bogactwo, dostatki i obfite plony, Proszę, przyjmij moje ofiary.”

Trzeba podkreślić, że tłumaczenie polskie z sanskrytu hinduskiego ma pewne wady. Pewne aspekty duchowe, brzmieniowe i rytmiczne nie są tak precyzyjnie oddane, jak w oryginalnym tekście. Choć na pewno zachowuje przesłanie mantry związanej z Kubera Yantra. – Symbole w Prawie Przyciągania

[quads id=3]

Symbole w Prawie Przyciągania
Symbole w Prawie Przyciągania – Bogini Lakshmi

Bogini Lakshmi

Bogini Lakshmi, znana również jako Śri, jest jednym z najważniejszych bóstw w hinduizmie.

Uważana jest za boginię bogactwa, dostatku, pomyślności, dobrobytu, sukcesu, szczęścia i obfitości.

Jest także symbolem piękna, mądrości, wdzięku, dojrzałości i łaski.

Jej energia jest wielką pomocą dla każdego, kto pragnie przyciągnąć i pozwolić sobie na dobrobyt.

Lakshmi jest otaczana wieloma rytuałami, ceremoniami i festiwalami.

Jednym z najważniejszych festiwali związanych z czczeniem Bogini Lakshmi jest Diwali, zwane również Świętem Świateł.

W czasie Diwali ludzie zdobią swoje domy, palą lampki i świece, a także składają modły i ofiary do Bogini Lakshmi w nadziei na przyciągnięcie jej łaski i błogosławieństwa.

Symbolika Lakshmi reprezentuje nie tylko materialne bogactwo, ale także duchową obfitość i bogactwo w postaci mądrości, miłości i współczucia.

Jest uważana za opiekunkę domów i rodzin oraz symbolizuje ład i harmonię w życiu.

Praktykowanie i przyciąganie bogactwa z pomocą symbolizmu Bogini Lakshmi skupia się na medytacji i umieszczeniu wizerunku w swoim domu.

W medytacji można skorzystać z mantry “ॐ श्रीं महालक्ष्म्यै नमः” (Om Śhrīm Mahālakshmyai Namaḥ), co w dosłownym przesłaniu i tłumaczeniu powinno brzmieć “Wychylam pokłony Świętej Lakshmi”

To bezpośrednia modlitwa skierowana do Bogini. Można powtarzać tę mantrę w trakcie medytacji, modlitwy czy afirmacji.

Efektem będzie przyciąganie do siebie energii bogactwa, dobrobytu i błogosławieństwa. Praktykuj te mantrę z szacunkiem i wiarą a pozytywna energia wróci do Ciebie w formie Twoich pragnień. – Symbole w Prawie Przyciągania

[quads id=3]

Symbole w Prawie Przyciągania
Symbole w Prawie Przyciągania – Runa Fehu

Runa Fehu

Fehu jest pierwszym symbolem runicznym w starogermańskim/celtyckim alfabecie runicznym.

Alfabety runiczne były używane przez starożytne ludy germańskie, nordyckie i plemiona z terenów obecnej Skandynawii oraz Europy Północnej.

Symbolika kryjąca się za Fehu to bogactwo i dostatek, pomyślność, zdolność do zdobywania dóbr materialnych. W tradycji nordyckiej używali runy Fehu to powodzenia w interesach handlowych, rolnictwie i do pozyskiwania cennych zasobów.

Samo słowo Fehu oznacza bydło, a w szerszym kontekście mienie i własność. Co przekłada się na miarę bogactwa i lepszego statusu społecznego.

Po za bogactwem i obfitością materialną, – runa symbolizuję energię życiową, płodność i naturalny przepływ kreatywności i potencjału z ogromnymi możliwościami rozwoju. Jako energia witalna wspiera rozwój i wzrost w wymienionych aspektach życia.

Możesz używać symbolizmu tej runy Fehu w przyciąganiu bogactwa, w trakcie medytacji z odpowiednią wizualizacją przyciągasz pozytywną energię i dostatek do swojego życia.

Dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w amulet lub talizman, który możesz nosić przy sobie lub trzymać w swoim domu. To przyciąga bogactwo i powodzenie w interesach. – Symbole w Prawie Przyciągania

[quads id=3]

Symbole w Prawie Przyciągania
Symbole w Prawie Przyciągania – Bogini Oshun

Bogini Oshun

Z symbolem Oshun przeniesiemy się teraz do zachodniej Afryki, do bogini czczonej w religii Yoruba, jak również w innych tradycjach, jak santeria, candomblé, voodoo i wielu innych afro amerykańskich, afro kubańskich praktykach religijnych.

Bogini Oshun symbolizuje miłość, czułość, szczęście, dostatek, płodność i macierzyństwo oraz urodę i dbałość o siebie samego.

Przez lokalne ludności opisana została jako ta która przeżyła zarówno biedę, jak i bogactwo, a tym samym doświadczyła każdej ze stron.

W ikonografii przedstawiana jest w pięknych ubraniach, z wachlarzem, lustrem i dzbanem miodu, a każdy z tych przedmiotów ma symboliczne znaczenie i związany jest z różnymi aspektami jej charakteru, i w kontekście znaczenia symbolizmu.

Często jest czczona w trakcie rytualnych tańców, w których śpiewa się i składa różne dary, takie jak np pomarańcze, miód, kwiaty. W ten sposób możemy czcić boginię we własnym zakresie mają jej wizerunek w domu. To przyciągnie do nas bogactwo i dostatek. Wielu kupuje dzieła sztuki związane z nią, wierząc, że są nasycone jej energią.

W praktykach candomblé i santeria w Brazylii i na Kubie, Oshun jest synchronizowana z katolicką postacią Matki Bożej z Aparecida.

To połączenie kultury afrykańskiej z katolickim chrześcijaństwem jest charakterystyczne dla wielu afroamerykańskich i afro kubańskich tradycji religijnych. – Symbole w Prawie Przyciągania

[quads id=4]

Symbole w Prawie Przyciągania
Symbole w Prawie Przyciągania – Maneki Neko

Maneki Neko

Maneki Neko, również jako “powitalny kot” lub “wnikający kot”, to popularny japoński amulet, figurka, która przedstawia kota z uniesioną łapą.

Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli w japońskiej kulturze i znany na całym świecie.

Jeśli łapka kota trzymając monety, skierowana jest do góry, oznacza to dobrobyt, a kiedy skierowana na dół, pomaga zachować bogactwo. Wielu ludzi w Japonii umieszcza figurki w swoich restauracjach, aby przyciągnąć klientów.

Równie ważna jest kolorystyka figurki, Biała figurka symbolizuje czystość i szczerość, czarna chroni przed chorobami, czerwona przynosi miłość a zielona zapewnia zdrowie i bezpieczeństwo. Przeważnie figurki są kolorowe ale można kupić też jednokolorowe.

Można też spotkać się z różnymi wariantami Maneki Neko, nie tylko pod kątem kolorystyki, ale też wersji, z różnymi pozycjami. Czasami z jedną lub dwoma łukami (maneki) na różnych łapkach, co symbolizuje dobrobyt albo kotka trzymającego rybę (przeważnie tuńczyka) lub z monetami zamiast łapek.

Pochodzenie Maneki Neko sięga okresu Edo (1603-1868r) w Japonii. Z figurką związanych jest wiele legend i mitów, potwierdzających znaczenie tego talizmanu.

Możesz wykorzystać ten symbol do przyciągania pieniędzy, umieszczając statuetkę lub obrazek tego kota w swoim domu lub biznesie. – Symbole w Prawie Przyciągania

[quads id=4]

Symbole w Prawie Przyciągania
Symbole w Prawie Przyciągania – Chan Chu

Chan Chu

Chan Chu, znana również jako “Żaba Pieniężna” lub “Żaba Fortuny”, to popularny chiński amulet, figura reprezentująca żabę siedzącą na stosie monet, z jedną lub trzema monetami w pyszczku.

Jest to kolejny popularny symbol przynoszący szczęście i dobrobyt, szczególnie w kulturze chińskiej.

W Chinach stosuje się jako talizman przynoszący szczęście, bogactwo.

Symbol, który potrafi przeprowadzić transformację zmian, połączoną z cyklem wody, od kijanki do dorosłego płaza.

Z jednego etapu życia do drugiego. Co odzwierciedla pozytywną zmianę i wzrost w różnych sferach życia, w tym finansowej.

Używany jako amulet ochronny przed stratami finansowymi i negatywnymi konsekwencjami.

Dotyczy też aspektów wierności i lojalności. Legenda głosi, że żaba była dawniej ludzkim księciem, który został zamieniony w żabę za swoją lojalność wobec Boga.

I trzeba przyznać, że to dosyć fajny symbol bogactwa, który można pokazać.

Przeważnie można spotkać figurki w kolorze zielonym, co symbolizuje naturę i pieniądze, albo czerwonym i złotym, symbolizując szczęście i powodzenie.

Figurkę można postawić w domu z wiarą, że obecność Chan Chu przyniesie dobrobyt i pomyślność. – Symbole w Prawie Przyciągania

[quads id=5]

Symbole w Prawie Przyciągania
Symbole w Prawie Przyciągania Vasudha

Vasudha

Vasudha to symbol reiki służący do przyciągania pieniędzy.

Reiki to potężna metoda uzdrawiania energetycznego, która może być używana do synchronizowania umysłu, ciała i ducha przez zbalansowanie centrów energetycznych.

Różne symbole energetyczne są używane w praktyce reiki w różnych celach.

Vasudha jest wizualnie przedstawiana w kolorach czerwonym i żółtym.

4 ramiona stanowią centralną część symbolu, każda z sekcji stworzonych jest zamknięta za pomocą krzywych linii, a w każdej z 4 sekcji znajduje się mała spirala.

Używanie tego symboli wymaga pewnego wprowadzenia i inicjacji u mistrza Reiki.

Możesz używać symboli do przyciągania pieniędzy, do uzdrawiania na odległość, koncentrując się na osobach, sytuacjach czy miejscach. Niesie ze sobą energię wsparcia i obfitości.

Częstą praktyką jest rysowanie symbolu w powietrzu w trakcie ceremonii, na dłoni, czy też na specjalnej tabliczce przedstawiającej daną wizualizację z naszym pragnieniem.

Wibracje ukryte w symbolu Vasudha związane są z energią Ziemi i ziemską naturą. Nawiązujesz przez to głęboką więź z Matką Ziemią a uzdrawiająca energia napływa do Ciebie. A to przekłada się wiele sfer Twojego życia, w tym bogactwo i dobrobyt.

Zawsze praktykuj Reiki z szacunkiem, miłością i dobrocią. – Symbole w Prawie Przyciągania

[quads id=5]

Symbole w Prawie Przyciągania
Symbole w Prawie Przyciągania – Gwiazda Midasa

Gwiazda Midasa

Gwiazda Midasa to symbol związany z praktykami duchowymi takimi jak Seichem Reiki i Karuna Ki.

Jest to symbol, który jest nauczany w tych tradycjach jako talizman przynoszący dobrobyt, a także pozytywne zmiany w różnych aspektach życia, nie tylko w sferze finansowej.

Symbolizuje dobrobyt i powodzenie w życiu, Przyciąga pozytywne energię które wspierają nas w osiągnięciu naszych celów i w realizacji marzeń.

Energia Gwiazdy Midasa to harmonia, szczęście, pozytywne zmiany, usuwanie blokad i poprawa relacji.

Praktykujący Seichem Reiki lub Karuna Ki musi zostać odpowiednio przeszkolony i inicjowany przez mistrza tych technik, aby móc używać “Midas Star”.

Po otrzymaniu inicjacji, praktykujący może używać tego symbolu podczas sesji uzdrawiania i wizualizacji.

Aby skorzystać z energii i symboliki “Midas Star”, praktykujący może narysować go w powietrzu, na dłoniach lub na przedmiocie, na którym skupia się jego intencja uzdrawiania czy przyciągnięcia bogactwa.

Ważne jest, aby działać z miłością i pozytywnymi zamiarami oraz szanować wolną wolę innych osób. – Symbole w Prawie Przyciągania

[quads id=6]

Symbole w Prawie Przyciągania
Symbole w Prawie Przyciągania – Shefa

Shefa

Słowo “Shefa” pochodzi z języka hebrajskiego i jest używane w kontekście judaizmu i kabalistycznych nauk mistycznych.

Słowo to jest bogate symbolicznie i powiązane z dobrobytem, błogosławieństwem, i pozytywną energią duchową.

Symbolizuje energetyczny przepływ energii, przynoszący pozytywne zmiany, daje błogosławieństwo i łaskę od Boga. Słowo oznacza wsparcie i opiekę ze strony aniołów.

Symbol obfitości Shefa jest często używany w biżuterii, wizualnie jest to koło wewnątrz koła ze spiralą na środku.

W kabale i innych tradycjach mistycznych, praktykujący starają się otworzyć się na “Shefa”, aby zintegrować swoją duchowość z życiem codziennym, co prowadzi do większej pełni i spełnienia.

Jest związany z Archaniołem Metatronem i wierzy się, że dostarcza nieskończoną obfitość tym, którzy poddają się energii Shefa. – Symbole w Prawie Przyciągania

[quads id=6]

Symbole w Prawie Przyciągania
Symbole w Prawie Przyciągania

Drzewa i rośliny

Drzewa i rośliny są symbolami obfitości, ponieważ odzwierciedlają obfite energie natury, stały i hojny przepływ, który możemy zaobserwować w życiu roślin.

Według zasad Feng Shui zaleca się umieszczenie w domu drzewa pieniędzy w najbardziej odległym lewym rogu od drzwi.

W Feng Shui używana jest specyficzna gatunkowość drzewa (Pachira Aquatica sp.).

Poprzez wyrażenie jasnego zamiaru możesz wykorzystać dowolną roślinę lub drzewo, które rezonuje z Tobą, obserwując, jak rośnie i kwitnie jako symbol witający pieniądze w Twoim życiu.

Możesz także pracować z rzeźbą w drewnie lub inną forma dzieł sztuki, aby skontaktować się z energią natury. – Symbole w Prawie Przyciągania

[quads id=7]

Symbole w Prawie Przyciągania
Symbole w Prawie Przyciągania

Totem łososia

W kulturze Indian Ameryki Północnej totem łososia symbolizuje hojność i obfitość.

Często jest przedstawiany w sztuce rdzennych Inuitów.

Ludzie tubylczy odprawiali ceremonie, aby czcić łososia, który reprezentuje obfitość w postaci pożywienia.

Możesz cieszyć się sztuką tubylczych ludów przedstawiającą łososia lub tworzyć obrazy, by pracować z tą energią, jak czujesz, że jest to dla Ciebie właściwe.

[quads id=7]

Możesz przyjąć teraźniejszy moment i uwolnić się od wszelkich zmartwień czy lęków o przyszłość, gdy jesteś w spokoju. A to przyciągnie dobrobyt i bogactwo. – Symbole w Prawie Przyciągania

Symbole w Prawie Przyciągania
Symbole w Prawie Przyciągania

Tworzenie spersonalizowanych symboli do Przyciągania Pieniędzy

W artykule przeczytałeś dotychczas, że istnieje wiele symboli, które możesz wykorzystać do przyciągania pieniędzy.

W rzeczywistości wszystko, co stanowi Twój zamiar w przyciągnięciu bogactwa, może stać się symbolem, reprezentującym energię dobrobytu.

Używanie symboli w Twoim otoczeniu może pomóc w skupieniu Twojej energii na rzeczach, których pragniesz doświadczyć i tworzyć.

Jednym z interesujących przykładów spersonalizowanego symbolu, który możesz stworzyć, jest sigil:

Sigil to symboliczne przedstawienie zawierające Twoje pożądane rezultaty i może być używane w magii energetycznej.

Tworzenie spersonalizowanego symbolu sigil wywodzi się z tradycji pogańskiej lub Wicińskiej.

Najpotężniejszym sposobem wykorzystania sigil do przyciągania pieniędzy jest stworzenie spersonalizowanego symbolu.

Proces ten jest niezwykle prosty.

[quads id=8]

Możesz stworzyć sigil, postępując zgodnie z poniższymi krokami:

Skoncentruj się na jasnym i obecnym stanie umysłu.

Zacznij od napisania jednego zdania, które jest osobistym potwierdzeniem związanym z osiągnięciem Twojego celu/zamierzenia finansowego.

Gdy już masz potwierdzenie, które mocno do Ciebie przemawia, przyjrzyj się mu.

Wykreśl wszystkie samogłoski (a, ą, e, ę, i, o, u) w tym zdaniu.

Np zdanie:

Chce być bogatym i mieć dużo pieniędzy aby moi bliscy nie martwili się o przyszłość w tych trudnych czasach.

Wykreślamy: a, ą, e, ę, i, o, u


Czyli zostaje:

Chc być bgtym mć dż pndzy by m blscy n mrtwl s przyszłść w tych trdnych czsch.

Następnie spojrzyj na pozostałe spółgłoski, zidentyfikuj je i wykreśl wszystkie powtarzające się litery.

Zatem zostały nam 3 litery.

gżś

Następnie użyj tych liter i ułóż je w kreatywny sposób lub strukturę, aby stworzyć unikalny symbol.

Możesz bawić się z różnymi układami, aż znajdziesz taki, który sprawia Ci przyjemność.

Gdy już masz swój symbol, możesz go narysować na małym kawałku papieru.

Możesz teraz aktywować symbol, spalając ten kawałek papieru za pomocą świecy lub zakopując go w ziemi.

Ta aktywacja ma znaczenie, ponieważ pozwala na uwolnienie wszelkiego świadomego i podświadomego oporu, jaki możesz mieć w związku z Twoim potwierdzeniem.

Wszelki opór jest uwolniony, a energia Twojego symbolu staje się klarowna, potężna i gotowa, by Cię wspomóc.

Możesz medytować na swoim sigilu, tworzyć sztukę lub biżuterię z jego użyciem, lub po prostu trzymać go w swojej świadomości, kiedy jest potrzebny.

[quads id=8]

Dostrojenie, łączenie się z symbolami w celu przyciągania pieniędzy

Teraz, gdy już wiesz o różnych symbolach, które można użyć do przyciągania pieniędzy, możesz intuicyjnie zdecydować, z którym z nich chcesz się zsynchronizować.

Twoja intuicja jest tutaj niezwykle cenna, ponieważ te symbole przekazują przesłania, które przekraczają słowa.

Pierwszym krokiem do połączenia się z symbolem jest uznanie, że każdy z nich posiada swoją własną energetyczną częstotliwość.

Wiele starożytnych symboli zostało zakodowanych z intencją wieloletniej czci, wiary, praktyki i historii.

Gdy przez dłuższy czas dostroisz się do danego symbolu, naturalnie odczujesz korzyści płynące z jego przenoszonej energii.

Dostrojenie to także głębsze zrozumienie i osobista relacja z energią danego symbolu poprzez własne doświadczenia.

Warto zrozumieć, że dostrojenie się do symbolu na wielu poziomach w czasie i w trakcie praktyki przyczyni się do podniesienia jakości Twojego życia i przyciągnięcia pożądanego dobrobytu.

Dostrojenie mentalne polega na uświadomieniu sobie znaczenia i pochodzenia symboli, z którymi się łączysz.

Możesz dostroić się energetycznie zarówno do już istniejących symboli, jak i swoich własnych, poprzez rytuał i medytację.

Aby głęboko połączyć się z danym symbolem, warto postawić własną intencję podczas wyboru tych, które chcesz używać.

Możesz uznać energię danego symbolu i ustawić intencję, że pragniesz zsynchronizować się z jego energią i doświadczyć korzyści wynikających z przyciągania pieniędzy do Twojego życia za pomocą tej symbolicznej energii.

[quads id=9]

Lub możesz ustawić intencję, że za każdym razem, gdy zobaczysz wizualną reprezentację symbolu, Twój umysł i duch są w pełni otwarte na podniesienie się do wibracji obfitości.

Możesz być kreatywny i intuicyjny, tworząc jasne i potężne intencje. – Symbole w Prawie Przyciągania


Symbole w Prawie Przyciągania
Symbole w Prawie Przyciągania

Na koniec

Medytuj na fizycznym lub umysłowym obrazie jednego z symboli przyciągających pieniądze.

Twórz wizualizacje aktywacyjne:

Stwórz sztukę przedstawiającą symbole przyciągania pieniędzy. W tym procesie połączysz się z energią symbolu.

Udekoruj się ubraniami lub biżuterią z symbolem przyciągania pieniędzy.

Stwórz ołtarz, używając symbolu przyciągania pieniędzy.

Kreatywnie włącz symbol przyciągania pieniędzy do swojego brandingu w biznesie. I tak dalej.

Ciesz się procesem łączenia z energią tych symboli i przyciągania obfitości, na którą naprawdę zasługujesz! – Symbole w Prawie Przyciągania


Więcej manifestacji

Zapoznaj się z naszym nowym działem związanym z manifestacjami. Podzieliśmy je na kilka ważnych kategorii, które pomogą Wam odnaleźć to czego potrzebujecie.

Manifestacje o bogactwie

Manifestacje o miłości

Manifestacje o pracy

Manifestacje o przyciąganiu

Manifestacje o wygranej

Manifestacje o szczęściu

Manifestacje na depresję.

Czym są wibracje?

Jak skutecznie manifestować?

Wszystko o Prawie Przyciągania

Opinie i komentarze

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

You cannot copy content of this page