MAGICZNA GODZINA ODWRÓCONA

Synchroniczność liczby odwróconej z opisem numerologicznym i anielskim przesłaniem

12:21

12:21 jest odwróconą godziną lustra. Jeśli widziałeś ten dokładny czas regularnie wyświetlany na zegarku w ciągu ostatnich kilku dni, zdecydowanie nie możesz popełnić błędu, ignorując go. Jest to raczej wyjątkowa godzina i ma swoje szczególne znaczenie. Jest to sposób dla aniołów stróżów, aby przesłali ci wiadomość.

Godziny dublowania i odwrócone godziny dublowania przechowują wiadomości dla każdej napotkanej osoby. Jeśli chodzi o odwróconą godzinę 12:21, oznacza to, że twój anioł stróż jest tutaj, aby pomóc ci się upewnić. Godzina oznacza, że ​​dana osoba mówi o tobie w negatywnym świetle. Powinieneś unikać ludzi, którzy mają złe zdanie na twój temat i dokonywać lepszych wyborów dotyczących tego, kim są twoi przyjaciele.

Aby to zrobić, postępuj zgodnie ze swoimi instynktami i naucz się twierdzić. Powinieneś także zachować ostrożność, ponieważ w najbliższej przyszłości nastąpi zdrada. Z drugiej strony to przesłanie zachęca was do wiary w miłość, w domu i rodzinie, ale przede wszystkim do wiary w siebie. To także tutaj, aby uwolnić cię od wszystkich obaw. Aby osiągnąć swoje cele, musisz się zaktualizować i odważyć się wyjść ze strefy komfortu. Pamiętaj, że 12:21 to godzina harmonii, idealizmu, wyrażania siebie, optymizmu i rodziny.

Anielska interpretacja godziny lustrzanej

Anielska interpretacja godziny lustrzanej 12:21

Haamiah jest aniołem stróżem głosu i ostateczną prawdą. W połączeniu z odwróconą godziną zwierciadła 12:21 pomaga ci uzyskać naturalne zrozumienie wszystkich rytuałów religijnych i wzywa cię do znalezienia i pomocy w rozpowszechnianiu prawdziwej prawdy. Doprowadzi was to bez wątpienia do największych realizacji ludzkości.

Ponieważ anioł Haamiah jest aniołem rytuałów, pomoże ci cieszyć się życiem i opiekować się swoimi rówieśnikami. Jest w stanie zaszczepić w tobie rytuały codziennego życia. Jednocześnie jego życzliwość pozwoli ci zrozumieć naukę dobrego zachowania i postępowania. Dzięki niemu nauczysz się manier, uprzejmości i życzliwości.

Anioł Haamiah również bierze udział w waszym związku, dając wam niesamowite doświadczenie, jednocześnie pozwalając wam eksperymentować z boską seksualnością i świętą formą świadomości. Oddzieli cię również od wszelkiej przemocy wewnętrznej i zewnętrznej.

Jeśli obecnie jesteś w niewoli czarnej magii i ktoś używa przeciwko tobie rytuałów lub mocy okultyzmu, Haamiah będzie twoim obrońcą i oddzieli cię od tego wszystkiego. On wybawi cię od wszystkiego, co złe, i uwolni te złe duchy. Wpłynie również na krążenie pozytywnej energii w całym ciele.

Co więcej, nie zapominaj, że anioł stróż Haamia, patron i obrońca, zachęca do szczodrości i działań, które pochodzą prosto z serca. Sygnalizuje, że pomoże ci ukończyć czynność lub trudne zadanie w chwilach, gdy boisz się niebezpieczeństw. On jest po to, aby poprowadzić cię w twoich poszukiwaniach absolutnej prawdy i będzie chronić wszystkich, którzy jej poszukują.

Co oznacza godzina odbicia

Co oznacza godzina odbicia 12:21 w numerologii?

Po połączeniu z odwróconym lustrem godzina 12:21 numerologia za liczbą 33 ma bardzo potężne energie. Daje ci odwagę do życia z optymizmem i entuzjazmem. Bez względu na to, co robisz, jesteś błogosławiony, kochany i wspierany. Ta liczba pozwala ci przeżywać swoje życie z radością i pasją, jednocześnie zachowując swoje cele na widoku.

Liczba 33 to wiadomość od twojego anioła stróża, że ​​bez względu na to, jakie zmiany zamierzasz wprowadzić lub jakie projekty zamierzasz podjąć, zawsze będziesz miał pomoc w wykonaniu swoich zadań. Co więcej, powinieneś przygotować się na zwiększenie świadomości i poprawę duchowego rozwoju. Wszelkie zmiany na drodze powiodą się, wszystko dzięki cennemu wsparciu twojego anioła stróża.

Anioł numer 33 daje dobre umiejętności komunikacji, co znacznie uprości twoje relacje z innymi. Korzystając z takich umiejętności, będziesz w stanie przekonać i zniewolić innych ludzi. Korzyści te pozwolą Ci zabłysnąć w dziedzinie polityki, nauczania, prawa, literatury i innych.

Liczba ta pokazuje również, że wszystko jest możliwe, niezależnie od tego, czy będzie to początek działalności gospodarczej, czy poważna zmiana w twoim życiu. Powtórzenie tej liczby wskazuje, że wszelkie powody tej zmiany lub cele, które sobie wyznaczyliście, są na bardzo wysokim poziomie, a wasze intencje są dobre, z tego powodu wasze pragnienia pojawią się i zmaterializują się przed wami.

Na koniec, numerologia kryjąca się za liczbą 33 wyraża altruizm i szczególną uwagę, którą poświęca się potrzebom twoich rówieśników. Jesteś skłonny pomagać innym i możesz nawet poświęcić się dla bliźniego lub ludzi, których kochasz. Może Cię zainteresować kariera w medycynie lub praca konsultingowa. Z drugiej strony powinieneś również zdawać sobie sprawę z negatywnych aspektów tej liczby, ponieważ może to również prowadzić do niezrównoważenia, problemów emocjonalnych, udawania, dumy i innych negatywnych wyników.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Udostępnij stronę - dziękujemy

Translate »

you're currently offline

Polskie tradycje ezoteryczne 1890-1939

W 2019 roku ukazały się cztery tomy wyjątkowej serii Światło i ciemność pod tytułem Polskie Tradycje ezoteryczne 1890-1939 w wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego. Od teraz dostępne za darmo w PDF. Pobierz je na naszej stronie.