MAGICZNA GODZINA POTRÓJNA

Synchroniczność liczby potrojonej z opisem numerologicznym i anielskim przesłaniem

00:09

Wszechświat często wysyła nam wiadomości i robi to za pomocą znaków i symboli. Są indywidualne powody wysyłanych nam wiadomości i powinniśmy zwrócić na nie szczególną uwagę. Wszechświat używa potrójnych godzin lustrzanych, aby się z nami skontaktować, więc kiedy pojawiają się one często, nie możesz ich ignorować, ponieważ kryje się za nimi komunikat, że to od ciebie zależy.

Potrójna godzina zwierciadlana 00:09 to specjalna godzina na zegarze z własnym znaczeniem i przesłaniem, które możesz odkryć. Może pojawić się w twoim życiu z wielu powodów; być może twój anioł stróż próbuje się z tobą porozumieć, być może twoja podświadomość szuka odpowiedzi, a może ktoś próbuje się z tobą skontaktować.

Aby wypracować prawdziwe przesłanie stojące za tą lustrzaną godziną i zinterpretować je precyzyjnie i wyraźnie w swoim umyśle, możesz polegać na numerologii lub interpretacji aniołów stróżów, aby uzyskać wsparcie.

Anielska interpretacja godziny lustrzanej

Anielska interpretacja godziny lustrzanej 00:09

Anioł stróż Vehuiah, anioł mądrości i miłości, używa godziny trzykrotnego zwierciadła 00:09, aby wysłać ci wiadomości. Przez tę godzinę mówi ci, że przyniesie ci wielki sukces we wszystkim, co podejmiesz, czy to będzie egzamin, konkurs, podanie o pracę lub więcej. Przyniesie ci również odwagę, śmiałość i poczucie inicjatywy.

Ten anioł jest twoim patronem i obrońcą, a także wykorzystuje tę godzinę, aby powiedzieć ci, że zaoferuje ci uzdrawiające moce. Dzięki nim będziesz mógł zadbać o siebie i innych. Będziesz w stanie leczyć depresję, złe samopoczucie i choroby psychiczne. Jeśli więc pracujesz w dziedzinie zdrowia, będzie on cennym wsparciem.

Jeśli przechodzisz obecnie trudny okres, Vehuiah zapewnia cię, że ułatwi ci dostrzeżenie światła na końcu tunelu. Pomoże ci znaleźć praktyczne rozwiązania, które będą dla ciebie równie pomocne, jak dla twoich rówieśników. Potrafi sprawiać, że zdarzają się zdarzenia, które przyczyniają się do sukcesu wszystkiego, co robisz. On również powstrzyma cię przed atakiem na rzeczy, nie myśląc o nich wcześniej.

Ten anioł stróż wskazuje również, że wokół ciebie są ludzie obrażający, dominujący i dyktatorscy, których wyrzuci z twojego życia. Co więcej, będzie obok ciebie, aby pomóc ci skoncentrować wysiłki i chronić cię przed irytacją, która może potencjalnie utrudnić ci sukces, a także zaszkodzić twoim relacjom z innymi.

Vehuiah również informuje cię, że masz wielką siłę woli i że bardzo łatwo jest ci wskoczyć do akcji. Masz cechy przywódcy i umiejętność ukierunkowywania swoich pragnień i narzucania swojej woli innym. Ten anioł stróż sprawi, że nie będziesz uparty, uparty ani zbyt arogancki, jeśli chodzi o twoje relacje z innymi. On da ci wielką pewność siebie, pozwalając ci iść naprzód.

Co oznacza godzina odbicia

Co oznacza godzina odbicia 00:09 w numerologii?

Godzinę potrójnego zwierciadła 00:09 można zinterpretować poprzez anielską numerologię liczby 9, która symbolizuje wrażliwość, altruizm, oddanie, nagrodę i wiedzę. W połączeniu z tą godziną liczba oznacza wielkie poczucie współczucia, a także głębokie poczucie idealizmu. Jesteś idealistą, który ma moc pomagania uczynić świat lepszym miejscem, poświęcając swój czas, pieniądze i energię przez całe życie.

Anioł numer 9 wskazuje również, że w naturalny sposób pociągają Cię ludzie ze wszystkich środowisk, którzy mogą wspierać twoje większe plany i którzy mogą przejąć inicjatywę w obszarach, w których jesteś mniej zainteresowany. Rzadko doświadczasz uprzedzeń i z tego powodu rzadko akceptujesz uprzedzenia innych. Wiesz, jak doceniać ludzi na podstawie ich wkładu w większe dobro.

Jesteś osobą kreatywną i pomysłową, szczególnie jeśli chodzi o odkrywanie potencjału wokół ciebie. Odmawiasz przyjęcia niedoskonałości na świecie. Po podjęciu dużego, kreatywnego projektu nie poddasz się i dołożysz wszelkich starań, aby doprowadzić go do końca; jednak często powoduje to, że czujesz się niezadowolony z siebie, gdy wyniki nie spełniają Twoich oczekiwań.

Liczba 9 mówi również, że nie jesteś w harmonii ze swoją prawdziwą naturą; masz wahania nastroju i czasem możesz się zdystansować. Uważaj na swoją skłonność do samolubstwa, powściągliwości lub braku pewności. Możesz nawet obwiniać za swoje problemy innych lub nawet cały świat.

Powinieneś także wiedzieć, że numerologia liczby 9 mówi ci, że zawsze powinieneś być ze sobą szczery. Powinieneś być świadomy swoich słabości, a także wszystkich swoich mocnych stron, aby móc lepiej wyważyć swoje życie. Jeśli to zrobisz, będziesz w stanie kochać i rozumieć innych.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Udostępnij stronę - dziękujemy

Translate »

you're currently offline

Polskie tradycje ezoteryczne 1890-1939

W 2019 roku ukazały się cztery tomy wyjątkowej serii Światło i ciemność pod tytułem Polskie Tradycje ezoteryczne 1890-1939 w wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego. Od teraz dostępne za darmo w PDF. Pobierz je na naszej stronie.