MAGICZNA GODZINA POTRÓJNA

Synchroniczność liczby potrojonej z opisem numerologicznym i anielskim przesłaniem

11:17

Wypadek nie odgrywa żadnej roli w przypadku, gdy mówimy o potrójnych godzinach lustrzanych, takich jak 11:17. W ten sposób wszechświat wysyła nam wiadomości. Rzeczywiście, wszechświat używa liczb złożonych z identycznych liczb, aby się z nami komunikować. Szepcze cicho do naszych uszu, abyśmy spojrzeli w górę na czas niezbędny do zauważenia takiej godziny na tarczy zegarka, w telefonie, na tablecie lub na komputerze.

Nawet jeśli wydaje się to przypadkowe, wszechświat wciąż chce, abyśmy zauważyli te znaki. Jeśli w ciągu ostatnich kilku dni często widziałeś potrójną godzinę zwierciadła 11:17, to jest to znak, którego nie należy ignorować. Ukrywa ważne i potężne przesłanie, które dotyczy ciebie, twojego życia w chwili obecnej i twojej przyszłości.

Ta godzina ma znaczenie i dzięki jej analizie możesz zrozumieć jej znaczenie. Aby zinterpretować tę godzinę, wzywamy pomocy numerologii i aniołów stróżów. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się więcej o znaczeniu tej potrójnej godziny zwierciadlanej.

Anielska interpretacja godziny lustrzanej

Anielska interpretacja godziny lustrzanej 11:17

Lehahiah mówi ci przez tę potrójną godzinę lustra, że ​​reprezentuje podporządkowanie i pracę. Tchnie w ciebie swoje moce i dary, abyś mógł pracować w służbie wyższej sprawy. Dzięki niemu będziesz mógł pracować z pokorą i szacunkiem, a także z dyscypliną i porządkiem. Jeśli praca kiedykolwiek poczuje się przytłaczająca, pomoże wzmocnić twoją wolę.

W ciągu tej potrójnej godziny lustra anioł, który jest twoim patronem i obrońcą, mówi ci również, że zachęci cię do wysiłków i poprawi twoją wytrzymałość i koncentrację. Wie, że będziesz potrzebować wszystkich tych rzeczy, aby się rozwijać. Zapewni ci także bezpieczeństwo zatrudnienia; postęp i długowieczność w twojej karierze; świadomość społeczna; a także poczucie zadowolenia z honoru tego, co robisz.

Anioł stróż Lehahiah mówi ci, że może ci pomóc, jeśli masz problemy z autorytetem lub brakuje ci osądu lub władzy. Będzie także chronił cię przed niesprawiedliwymi prawami, tyranią i autorytaryzmem. Jednocześnie uwolni twoje życie od nielojalnych ludzi, którzy są nieautentyczni i nie można im ufać.

Ten anioł mówi wam również, że jest wcieleniem pokoju i że przywróci do waszego życia spokój umysłu, który utraciliście po drodze. Pomoże ci wprowadzić pokój i przebaczenie do twojego życia. Co więcej, zapewni ci wielką cierpliwość i wytrwałość, abyś mógł odnieść sukces we wszystkim, co robisz.

Lehahiah przypomina ci również, że masz zaufanie i uznanie swoich przełożonych. Wzmacnia szacunek w twojej pracy i da ci to, na co zasługujesz, w zależności od tego, co zrobiłeś, czy to będzie promocja, podwyżka wynagrodzenia, czy więcej. Ciężko pracując odnajdziesz sukces, a otrzymasz wysokie wynagrodzenie, wielkie nagrody i szacunek.

Co oznacza godzina odbicia

Co oznacza godzina odbicia 11:17 w numerologii?

W połączeniu z godziną potrójnego zwierciadła 11:17 anioł numer 28 zwiastuje pozytywne rzeczy w twojej przyszłości. Reprezentuje uczestnictwo, sojusze i owocne partnerstwo. Zapewni ci również pozytywne wsparcie, które pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu zawodowego. Wiesz, jak organizować i łączyć swoje wysiłki, a dzięki umiejętnościom bycia liderem lub szefem zespołu masz poczucie przekonania i taktu.

W numerologii liczba ta symbolizuje również silną zdolność adaptacyjną, wysoki poziom dojrzałości i znaczną ochronę. Te cechy przydadzą ci się w pokonywaniu wzlotów i upadków życia, takich jak smutek, wyrzuty sumienia, smutek, niepewność i wiele innych. Zobaczysz, jak poprawia się twoje życie, a także będziesz wspierać kobiety. Będziesz także świecił jasno dzięki swojej zdolności do wykonywania kilku zadań jednocześnie.

Przez godzinę potrójnego zwierciadła 11:17 liczba ta wskazuje również na bardzo produktywną wyobraźnię, talenty artystyczne i duże poczucie porządku. Możesz nawet doświadczyć sławy w niektórych obszarach swojego życia, ale uważaj, aby nie popaść w przeciwności losu lub walki, które mogą z tego wynikać.

Liczba ta zachęca również do dostrojenia się do wewnętrznej mocy, przy jednoczesnym wykorzystaniu uprzejmości, umiejętności słuchania i wrażliwości. Zobaczysz wtedy, że masz większą pewność siebie i większą zdolność do wyrażania swojego samopoczucia. Wiesz, jak rozwiązywać problemy, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty sytuacji. Masz zdolność przekonywania innych dzięki swojej mądrości i trosce.

Ten numer anioła przypomina również, że jesteś autentyczną osobą o wyjątkowej osobowości. Lubisz robić rzeczy po swojemu, a twoja niezależność i ambicja oznaczają, że nie musisz polegać na kimkolwiek emocjonalnie ani finansowym. Marzysz dużo i chcesz czuć się dumny i godny swoich unikalnych umiejętności.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Udostępnij stronę - dziękujemy

Translate »

you're currently offline

Polskie tradycje ezoteryczne 1890-1939

W 2019 roku ukazały się cztery tomy wyjątkowej serii Światło i ciemność pod tytułem Polskie Tradycje ezoteryczne 1890-1939 w wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego. Od teraz dostępne za darmo w PDF. Pobierz je na naszej stronie.