MAGICZNA GODZINA POTRÓJNA

Synchroniczność liczby potrojonej z opisem numerologicznym i anielskim przesłaniem

22:29

Jeśli regularnie spotykasz godzinę potrójnego lustra 22:29, patrząc na tarczę zegarka lub ekran telefonu, komputera lub tabletu itp., To był sposób, aby wszechświat wysłał ci znak - używanie symboli i liczb do komunikowania się z tobą przez twoją podświadomość.

Powinieneś starać się nie ignorować tej godziny, ponieważ są w niej wiadomości, które dobrze byś wiedział. Z tej samej godziny lustrzanej może wynikać kilka różnych znaczeń, więc to od Ciebie zależy, czy wykorzystają interpretację aniołów stróżów lub analizę numerologii.

Mówimy o godzinach lustrzanych, ilekroć powtarzają się liczby w minutach i godzinach na zegarze. Mogą się one pojawiać każdemu i chociaż na początku nie zwracamy na nie uwagi, jeśli staną się nawracające, mogą zacząć rezonować jako niepokojące i dziwne. Te lustrzane godziny nie wchodzą przypadkowo w nasze życie. Rzeczywiście istnieją powody ich pojawienia się i ważne jest, abyśmy sprawdzili ich znaczenie, aby zrozumieć, jakie wiadomości starają się wyrazić.

Anielska interpretacja godziny lustrzanej

Anielska interpretacja godziny lustrzanej 22:29

Anioł stróż Habuhiah reprezentuje uzdrowienie i płodność. Przez godzinę z potrójnym lustrem 22:29 wskazuje, że da kobietom wyższy poziom płodności, aby umożliwić im tworzenie osobników o niewiarygodnych duszach. On także przyniesie żyzność ziemi, aby żniwa były zawsze obfite. Mówi także, że jest w stanie leczyć wszelkiego rodzaju choroby, a jednocześnie zapewniać ci zdrowie.

Jeśli pracujesz w dziedzinie medycyny, będzie on twoim boskim przewodnikiem i najwyższym światłem. Pomoże Ci pozbyć się raka, chorób stawów, anoreksji, bulimii, torbieli, problemów dermatologicznych, bólów zębów, migren, trądziku, oparzeń, problemów z nerkami itp. Będzie tak również w przypadku dostarczenia metafizycznego, duchowego lub energetycznego leczenie i opieka.

Anioł stróż Habuhiah jest twoim patronem i obrońcą i mówi ci, że będzie wspierał twoją miłość do natury, życia na wsi i do szeroko otwartych przestrzeni. Jeśli pracujesz w rolnictwie, pamiętaj, że może to uczynić, aby natura zawsze była żyzna i że da ci moc tworzenia. Trzyma cię z dala od żyznej gleby, nędzy, niedoborów, inwazji owadów i innych.

Habuhiah mówi ci, że da ci zdolność do reorganizacji i nadania struktury twoim potrzebom i potrzebom. Dzięki niemu będziesz w stanie przywrócić równowagę wszelkim rozbieżnościom lub rozłączeniom, które istnieją w twoim życiu. To także dzięki niemu będziesz mógł wrócić do harmonii, gdy tylko zsynchronizujesz się. Będziesz potrzebował jego pomocy i wsparcia, aby dostosować się do Bożych standardów.

Anioł Habuhiah ogłasza również, że ochroni cię przed oszustami i nieuczciwymi lekarzami, jednocześnie chroniąc cię przed chorobami zakaźnymi i infekcjami. Ponadto zapewni pomoc kobietom, które mają tendencję do dominacji nad innymi, a także mężczyznom, którzy mają skłonność do dominacji. Uniemożliwi ci prowadzenie podwójnego życia.

Co oznacza godzina odbicia

Co oznacza godzina odbicia 22:29 w numerologii?

W numerologii i po połączeniu z potrójną godziną lustrzaną 22:29, liczba 51 reprezentuje ważne wybory, zmiany, elastyczność, zdolność adaptacji, wolę i zręczność. Dlatego prosi cię, abyś skupił się na pozytywnych wynikach i zawsze był optymistą co do wielu zmian, które nastąpią w twoim życiu.

Liczba 51 mówi, że będą to przydatne zmiany i chce, abyś wiedział, że będą one pomocne w dłuższej perspektywie zarówno dla ciebie, jak i ludzi wokół ciebie. Prosi cię o wiarę w swojego anioła stróża, ponieważ zawsze czuwa nad tobą. Chroni cię i chce, abyś zawsze był bezpieczny. Liczba ta prosi również o zaniepokojenie i obawy swojemu aniołowi stróżowi, aby łatwiej znaleźć sukces.

Anioł numer 51 sugeruje, abyś ponownie rozważył swoje priorytety i zaczął pracować nad osiągnięciem celów życiowych i misji na Ziemi. Nie zapominaj, że twoje myśli kierują tym, jak potoczy się twoje życie i pozwalają ci stworzyć własną rzeczywistość. Pozytywne myśli i działania przynoszą pozytywną energię, więc miej wiarę w swoje instynkty, wytrwaj i pamiętaj, że zmiana jest dobrą rzeczą.

Należy jednak pamiętać, że w numerologii liczba 51 może powodować argumenty i rywalizację. Liczba ta wskazuje na walki o władzę, wyzwania i ciężkie doświadczenia. Wibracja tej liczby często przyniesie przeciwności. Najlepsze, co możesz zrobić, to pozostać świadomym i zawsze postępować ostrożnie. Zachowaj poziom elastyczności i bądź mniej ostry w swoich słowach i działaniach.

Powinieneś także nauczyć się cofać od rzeczy, nie reagować na agresję i nie dodawać oliwy do płomienia, chyba że chcesz być przytłoczony trudnością. Utrzymując równowagę życiową będziesz w stanie odnosić sukcesy. Bądźcie pewni, że wasz anioł stróż zawsze będzie tam, aby wam pomóc.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Udostępnij stronę - dziękujemy

Translate »

you're currently offline

Polskie tradycje ezoteryczne 1890-1939

W 2019 roku ukazały się cztery tomy wyjątkowej serii Światło i ciemność pod tytułem Polskie Tradycje ezoteryczne 1890-1939 w wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego. Od teraz dostępne za darmo w PDF. Pobierz je na naszej stronie.