Numerologia liczb z przesłaniem od aniołów

Przesłania od aniołów w cyfrach liczbach

Widzisz w swoim życiu różne sekwencje liczb odbicia, odwróconych lub potrojonych?
Sprawdź interpretacje numerologiczną z przekazami od 72 aniołów.

Co to są powtarzające się liczby na tarczy zegara?

„Lustrzana godzina” to godzina z podwójnymi liczbami. Zwykle pokazuje się przypadkowo, gdy patrzysz na telefon, zegarek lub inne urządzenie, które pokazuje czas w formacie cyfrowym ale też również analogowym. Możesz czuć się dziwnie, szczególnie gdy regularnie pojawia się ta sama podwójna godzina. Lustrzana godzina składa się z liczb pasujących do minut, na przykład 22:22. Zjawisko to jest ściśle związane z numerologią i astrologią, a także z ideą synchroniczności, którą odkrył szwajcarski psychiatra Carl Gustav Jung (1875–1961).

Synchroniczność a lustrzana godzina

Synchroniczność jest częścią psychologii analitycznej opracowanej przez Carla Junga. Odnosi się do równoczesnego wystąpienia dwóch zdarzeń, które, choć wydają się nie mieć bezpośrednich związków przyczynowych między nimi, kiedyś powiązane, nabierają znaczenia dla osoby, która je obserwuje. Tę ideę synchroniczności należy uznać za część nieświadomości zbiorowej złożonej z archetypów. Jung zauważył, że niektórzy pacjenci mają życie, które jest całkowicie regulowane przez czas, przez ich marzenia lub określony „temat”.

Codzienne synchronizacje stanowią prawdziwe wyzwanie dla idei przyczynowości. Kiedy doświadczamy chwili synchroniczności, może to powodować, że czujemy się niespokojni lub otrzymujemy dostęp do innego punktu widzenia otaczających nas paradygmatów. Na przykład o 13:13 możesz otrzymać wiadomość lub telefon od osoby, o której myślałeś! Numer najprawdopodobniej zadzwoni do ciebie dość mocno, co jest całkowicie normalne! Taka jest natura synchroniczności; uderzy cię oczywiście. Czasami przesłanie jest jasne, a czasami trzeba wniknąć w nie głębiej.

Dlaczego widzisz lustrzaną godzinę?

Godzina odbicia, inaczej lustrzana może pojawić się z wielu różnych powodów i zawsze jest bardzo osobista. Oto różne znaczenia, które można wziąć pod uwagę, aby wyjaśnić pojawienie się lub powtórzenie godziny zwierciadła.

Znak od twojego Anioła Stróża.

Badanie aniołów stróżów mówi nam, że godziny na zegarze są metodą, dzięki której te duchowe istoty mogą komunikować się ze światem materialnym. Dzieła Doreen Virtue pozwalają nam dzielić z tobą anielskie przesłanie odpowiadające każdej godzinie lustra. Jeśli często widzisz tę samą godzinę lustra w swoim codziennym życiu, może to oznaczać, że twój anioł próbuje się ujawnić. Szukaj innych potencjalnych znaków, ponieważ zdecydowanie próbują cię ostrzec lub ochronić przed czymś niebezpiecznym.

Osoba myśli o tobie

Jak wspomnieliśmy wcześniej, synchroniczność porusza się w zbiorowej nieświadomości. Jeśli często widzisz tę samą podwójną godzinę, może to oznaczać, że ktoś ma do ciebie silne uczucia. Aby zrozumieć naturę tych uczuć, poświęć trochę czasu na identyfikację odczuć, które odczuwasz w chwili, gdy widzisz godzinę. Będziesz wtedy mógł dowiedzieć się, czy ta osoba napełni cię pozytywną lub negatywną energią.

Próba kontaktu z Tobą

Podobnie jak anioł, istota może próbować się z tobą skontaktować. Może to być ktoś, kto zmarł, lub duch, który chce cię prowadzić. Tak czy inaczej, powinieneś zwrócić uwagę na naturę tego bytu.

Jeśli zobaczysz godzinę lustra w „nadprzyrodzonym” kontekście, powinieneś szybko iść i zobaczyć medium. Może to być tak zwany poltergeist lub manifestacja złego ducha.

Potrzebujesz wyjaśnienia i odpowiedzi

Kiedy w naszym życiu stajemy przed trudnymi wyzwaniami, szukamy odpowiedzi na nasze pytania. Sztuka wróżenia często pozwala nam uzyskać lepszy obraz przyszłości, a analiza godziny zwierciadła może dać ci pewne klucze do twojego przeznaczenia.

Podobnie jak analiza ścieżki życia za pomocą numerologii, analiza podwójnej godziny, którą cały czas widzisz, może pomóc ci odnieść sukces i pokonać przeszkody, które napotykają.

Wiadomość od Twojej podświadomości!

Nasza podświadomość stanowi 90% naszego bytu. W przeciwieństwie do świadomego umysłu, którego nie jesteśmy w stanie kontrolować, nie ma on wolnej woli i działa trochę jak komputer. Świadomy umysł daje program do uruchomienia, ale potem jest na autopilocie. To wyjaśnia, dlaczego czasami nieświadomie sprawdzasz czas, ponieważ twoja podświadomość ma coś, co chce ci powiedzieć!

Znaczenie godziny odbicia

Rozumiesz już, że godzina zwierciadlana może mieć kilka znaczeń, a my podamy ci więcej informacji na temat podwójnej godziny, którą widziałeś. Jeśli chcesz zrozumieć znaczenie i przesłanie za godziną lustra, po prostu przejdź do nawigacji strony i wybierz odpowiedni zakres godzin, które Cię interesują.

Na stronie znajdziesz pełny przegląd, który pozwoli ci odkryć znaczenie za pomocą angelologii, numerologii i czytania kart. Opublikujemy również wiele artykułów dotyczących badań numerologicznych godzin, które pozwolą Ci dowiedzieć się więcej na temat godzin odwróconych i potrójnych.

Zapraszamy również do odkrycia liczby aniołów. Wdrożyliśmy narzędzie, które pozwala poznać znaczenie liczb od 0 do 999 z pełną interpretacją 72 aniołów stróżów. Możesz nawet zapytać o wyrocznię liczb, która da ci kompletne wskazówki, kiedy poczujesz taką potrzebę.

Reklama